Hittanóra

Hozzávalók:
  ˇ Biblia, hittankönyvek
  ˇ Evangélikus énekeskönyv
  ˇ Gyerekek (1.osztálytól a középiskoláig)
  ˇ 1db lelkész (Schermann Gábor)
  ˇ füzet, toll, ceruzák ízlés szerint
A tészta:
    Érkezzünk időben, a Tátra utcában lévő gyülekezeti terembe. Ültessük le a gyerekeket és várjunk, amíg a hitoktatók vagy a lelkész megérkeznek. Amikor úgy érezzük, hogy az összes hozzávaló együtt van, elkezdhetünk énekelni néhány dallamot az énekeskönyvből, vagy esetleg gitárkísérettel az ifjúsági énekeskönyvből. Az énekek után imádkozzunk. Éneklés közben azonban nem árt, ha elkezdjük ismételni a múlt hittanórán hallottakat, hátha szükségünk lesz rá később. Ezek után ellenőrizzük a Bibliából a hozzávalók tartalmát, oldjunk meg néhány feladatot a tankönyvünkből.

Csoportok   Hitoktatók   Hol     Mikor     Téma
Konfirmamdusok Schermann Gábor Tátra u. 13. Szombat 10.00 óra Kis Káté
Gyülekezeti hittan
1-4.oszt.