Főoldal Templomunk Gyülekezetünk Alkalmaink
Istentiszteleti rend Útravaló
Eseménynapló Galéria

Rendszeres gyülekezeti alkalmaink a 2014/15. tanévben:

Istentisztelet úrvacsoraosztással minden vasárnap és ünnepeken 11 órakor

•  Családi istentisztelet minden hónap első vasárnapján 10 órakor
  •  Angol nyelű istentisztelet úrvacsoraosztással a hónap 2. és 4. vasárnapján 9:30-kor

Gyülekezeti hittanóra gyermekeknek a gyülekezeti teremben minden kedden 16:30 órakor

Gyermekek játékos vasárnapja minden vasárnap 11 órakor (az istentisztelettel párhuzamosan) a gyülekezeti teremben

Konfirmáció oktatás: vasárnap 9:30-tólgyülekezeti teremben

Baba-mama klub - kéthetente szerda délelőttönként 10 órától a gyülekezeti teremben.

Forrás klub - Keresztelőre, konfirmációra, esküvőre készülő fiatal felnőtteknek, és minden érdeklődőnek, akik szívesen kapcsolódnának egy olyan közösséghez, ahol nyitottan lehet kérdezni, beszélgetni hitbeli és hétköznapi kérdésekről. Minden hónap utolsó szerdáján 18 órakor a gyülekezeti teremben.

Idősek bibliaórája minden szerdán 15 órakor a gyülekezeti teremben.

Budapest-Fasori Evangélikus Egyházközség Lelkészi Hivatal
1071 Budapest, Damjanich u. 28/B. földszint 1. Tel./Fax: 322-2806, Mobil: 06-20-770-3700
e-mail: fasor@lutheran.hu